Get Adobe Flash player

JESTEŚMY NA FACEBOOKU

Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4Photo Title 5
JT SlideShow Module v1.5.1


Nawozy azotowe

W grupie nawozów azotowych efektywny azot występuje w trzech formach: szybko działającej – azotanowej, oraz o wolniejszym działaniu – amonowej i amidowej. Do wyboru rolnika Grupa Azoty oferuje nawozy saletrzano-amonowe o uniwersalnym działaniu i szerokim, powszechnym zastosowaniu.

Więcej…

Nawozy azotowe z siarką

W grupie nawozów azotowych z siarką oferowane są produkty o dużej, trwałej i wyrównanej granuli: Saletrosan® 26 Makro, Polifoska® 21 i Salmag z siarką® oraz znany od wielu lat Siarczan Amonu AS 21 o różnym uziarnieniu, czyli selekcjonowany, makro, standard lub krystaliczny oraz Pulsar®

Więcej…

Nawozy wielkoskładnikowe

Grupę nawozów wieloskładnikowych stanowi wiele formuł nawozów NPK znanych pod marką Amofoska® oraz POLIFOSKA®, POLIMAG® i fosforan amonu - POLIDAP®. Nawozy kompleksowe z Polic wyróżnia jednorodny skład każdej granuli, wysoki poziom koncentracji czystych składników a wyjątkowo dobra przyswajalność decyduje o ich uniwersalności.

Więcej…

Nawozy azotowe

Nawozy azotowe oferowane przez ANWIL S.A. posiadają certyfikat najwyższej jakości Q nadany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

Więcej…