Get Adobe Flash player

JESTEŚMY NA FACEBOOKU

Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4Photo Title 5
JT SlideShow Module v1.5.1

Przekaż swój

Reklama


Aktualności

 

Logo poprzeczne GA

Dzień otwarty 2019

Lider Polskiej Dystrybucji – rozdanie wyprawek szkolnych w szkole w Brożcu 2018

Przy okazji obchodów Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Publicznej Szkole Podstawowej w Brożcu mieliśmy przyjemność przekazać najmłodszym uczniom wyprawki szkolne, których sponsorem jest GRUPA AZOTY. Dziękujemy sponsorowi za umożliwienie realizacji tej wspólnej inicjatywy, jaką jest program ‘Lider Polskiej Dystrybucji’. Zapraszamy dzieci do poznania Świata Grupaków:

 500x120 Grupaki

 

Jesienne nowości

W jesiennym sezonie oferujemy nowość – możliwość zakupu płynnego nawozu azotowego RSM. Już pod koniec października w bazie firmy zostanie posadowiony zbiornik, z którego będzie można bezpośrednio „tankować” swoje opryskiwacze jak i mniejsze zbiorniki, możemy też dowieźć wskazaną ilość bezpośrednio do Twojego gospodarstwa!

O skuteczności i korzyściach stosowania płynnych nawozów azotowych możesz dowiedzieć się bezpośrednio na u producenta:

750x200 RSM ogolny

Świat Grupaków 2018

Jak co roku GACH-AGRO aktywnie wspiera inicjatywy skierowane do najmłodszych – uczniów szkół podstawowych. W tym roku program LIDER POLSKIEJ DYSTRYBUCJI sponsorowany przez GRUPĘ AZOTY będzie realizowany w Publicznej Szkole Podstawowej w Brożcu. Wkrótce relacja z rozdania wyprawek szkolnych dla najmłodszych. Już teraz poznaj ŚWIAT GRUPAKÓW edukacja przez zabawę:

 500x120 Grupaki

Przygotowanie pola i siew - błędy w agrotechnice drogo kosztują!

     Na ilość i jakość plonu duży wpływ mają czynniki agrotechniczne. Błędy popełnione na etapie przygotowania gleby pod zasiewy i podczas samego siewu nie pozostają bez wpływu na kształtowanie się przyszłego plonu ziarna.
     Ostatnie miesiące, a patrząc wstecz śmiało można powiedzieć, że lata, pokazują, że o powodzeniu w uprawie w dużej mierze decyduje pogoda. W chwili obecnej nic nie wskazuje na to, aby miała się poprawić. Upały i brak opadów w okresie wiosenno – letnim odbiły się na tegorocznych plonach i ich jakości. Czy tegoroczna jesień pozwoli na właściwe przygotowanie gleby pod zasiewy ozimin i siew roślin w terminie agrotechnicznym? Tego dziś nie wiemy …
Jedno jest pewne; zmienność warunków pogodowych jest bardzo duża… i praktycznie każdy rok jest inny. My natomiast musimy nauczyć się tak gospodarować, aby ewentualne niekorzystne uwarunkowania pogodowe, jak najmniej wpływały na rośliny, a tym samym na plon ziarna i jego jakość.
Co zatem robić? Odpowiedź jest jedna. Należy wrócić do podstaw poprawnej agrotechniki, jednocześnie wykorzystując postęp jaki mamy zarówno w technologiach uprawy, jak również w środkach do produkcji rolnej.

Brak wody utrudnia prace polowe
     Ograniczyć straty wody w glebie to zadanie nadrzędne…, ponieważ to woda limituje plon roślin.Jest to sprawa dość kłopotliwa, ale możliwa do wykonania …

Więcej…

Więcej artykułów…